Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
88 postów 229 komentarzy

Gustlik222

Gustlik222 - Sprawiedliwość jest najważniejsza

M jak Maciej Samcik, czyli jak popaść w jeszcze większe tarapaty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odnoszę wrażenie, że media w naszym kochanym kraju zostały opanowane przez firmy windykacyjne. KRUK już na dobre „rozgościł” się w TVP i w „M jak miłość”, teraz... Gazeta Wyborcza...

 

Przeczytałem artykuł Macieja Samcika „Masz długi? Negocjuj i spłacaj!” z Gazety Wyborczej i... osłupiałem. Czy w tym kraju windykatorzy płacą już wszystkim mediom??? Odniosłem wrażenie, że to jest ARTYKUŁ SPONSOROWANY.
O ile takich rad można byłoby posłuchać w przypadku problemów z samym bankiem czy w ogóle z „macierzystym” wierzycielem o tyle STANOWCZO ODRADZAM JAKICHKOLWIEK KONTAKTÓW Z FIRMĄ WINDYKACYJNĄ !!! Z NIMI ROZMAWIA SIĘ WYŁĄCZNIE PRZED SĄDEM I POPRZEZ ADWOKATA !!!
Nie będę się rozpisywał dlaczego, pozwolisz drogi Czytelniku, że odeślę Cię do kilku artykułów (tytuły i linki zamieściłem na końcu artykułu), gdzie szczegółowo jest opisane, jak działają firmy windykacyjne, jakie metody stosują, a dodam, że są to metody przekraczające nie tylko normy moralne i dobry smak, ale także przekraczające granice prawa, w tym PRAWA KARNEGO !!!Oraz jak należy postępować z firmami windykacyjnymi.
Pamiętaj, że podpisywałeś umowę z bankiem, operatorem telekomunikacyjnym, zakładem energetycznym, a nie z FIRMĄ WINDYKACYJNĄ, KTÓRA W TYM PRZYPADKU JEST STRONĄ TRZECIĄ !!!
Pamiętaj, że NIE MASZ OBOWIAZKU WPUŚCIĆ WINDYKATORA DO DOMU !!! Pamiętaj też, że windykator NIE MA PRAWA ZABRAĆ CI ŻADNEJ RZECZY Z DOMU NA POCZET SPŁATY DŁUGU ANI BUSZOWAĆ PO DOMU I USTALAĆ, JAKI MASZ MAJĄTEK, TAKIE PRAWO MA JEDYNIE KOMORNIK Z TYTUŁEM EGZEKUCYJNYM W RĘCE !!!Windykator nie ma prawa cię NĘKAĆ, NAWET TELEFONICZNIE, NIE MA PRAWA STOSOWAC PRZEMOCY !!! Windykatorowi nie wolno ruszyć nawet łyżeczki do herbaty !!! Jeżeli jest inaczej, DZWONISZ NA POLICJĘ I ZGŁASZASZ NAPAD !!!
 
Zamiast słuchać pseudorad red. M. Samcika, polecam kilka innych, znacznie ciekawszych artykułów:
 
2.     Małgorzata Dudek: „Wyborcza Samcikem kosi dłużników”
3.     Małgorzata Dudek: „Etyka i dobre praktyki windykatorów”
5.     Schoppenka222: „ABC postępowania z firmą windykacyjną
6.     Schoppenka222: „ABC dłużnika”
 
 
Polecam także pozostałe nie wymienione wyżej artykuły w/w autorów. Jest to kompendium wiedzy na temat problemów z długami, w tym także spadkowymi oraz windykacji.
 
DROGI CZYTELNIKU !!! MASZ DŁUGI? SKONTAKTUJ SIĘ Z MACIERZYSTYM WIERZYCIELEM, A NIE Z FIRMĄ WINDYKACYJNĄ !!!
A JEŻELI FIRMA WINDYKACYJNA PRZEJĘŁA DŁUG, TO SKONTAKTUJ SIĘ Z DOBRYM PRAWNIKIEM !!!
 
Wszystkich mających problemy z długami i firmami windykacyjnymi zapraszam na stronę Stowarzyszenia Pokrzywdzonych Przez System Bankowy i Prawny – www.sklepowicz.pl oraz na stronę Ruchu Społecznego Poszkodowanych kierowanego przez naszą redakcyjną Koleżankę Schoppenkę 222 - http://ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com/ .
 
Natomiast rady red. M. Samcika oraz serialowych Mostowiaków z „M jak miłość” możesz sobie spokojnie włożyć MIĘDZY BAJKI, bo w takie brednie to mogłoby chyba uwierzyć tylko kilkuletnie dziecko.
 
Jednocześnie przypominam o trwającej na „Nowym Ekranie” Akcji windykacja:
 
Osoby, które w wyniku niezgodnych z prawem działań windykacyjnych prowadzonych przez banki i firmy windykacyjne jak również komorników sądowych i skarbowych zostały narażone na straty finansowe, szykany, nękanie, doznały uszczerbku na zdrowi lub w wyniku tych działań straciły pracę, dobre imię lub w jakikolwiek sposób czują się pokrzywdzone proszone są o kontakt z redakcją Nowego Ekranu.malgorzata.dudek@nowyekran.net 
lub redakcja@nowyekran.net z tematem„Akcja Windykacja”
 
*) fot. Nowy Ekran 

KOMENTARZE

  • Autor
    Gustliku, zawzięty jesteś i o to chodzi :) Oni nas bombardują zewsząd reklamami i jawią się jako ucieleśnienie snów o spokojnym życiu dłużnika, my obalamy ten mit, bo doskonale wiemy jak jest naprawdę.

    Zgrany z nas zespół. Man nadzieję że wspólnymi siłami damy im radę i jeszcze nie raz ich zaskoczymy z rozwiązaniem ostatecznym włącznie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej